Marketing
8 grudnia 2021

Wiosenna ramówka TVN jest już dostępna. Sprawdź co nowego!

Czego możemy się spodziewać po wiosennej ramówce TVN?

Będzie to wiosenna ramówka inna niż wszystkie. A przynajmniej sposób, w jaki zostanie zaprezentowana. Już w niedzielę 14 lutego TVN zaprezentuje program rozrywkowy. Nie tylko pokaże, co ma dla widzów w najbliższych tygodniach, ale także postawi nowe wyzwania przed gwiazdami swoich produkcji. W show "Jestesmy W Domu!" Gospodarzami show będą Marcin Prokop i Paulina Krupińska. Więcej na: https://spokeo.pl/

Walentynki to dzień, w którym rozpoczyna się wiosna w TVN

Wiele planów pokrzyżowała pandemia koronawirusa, która wymusiła wiele zmian. Podobnie jest z prezentacją sezonowych ramówek telewizyjnych.

Wystarczy wspomnieć, że oprócz jesiennej oferty, pojawiły się również kontynuacje z wiosennej ramówki. Zostały one przerwane w marcu 2020 roku przez pandemię.

tv

Stacje telewizyjne starały się dostosować swoje jesienne ramówki na 2021 rok do aktualnej sytuacji. Miało to na celu uniknięcie dużych wydarzeń z zaproszonymi gośćmi i celebrytami.
Ten scenariusz może się powtórzyć w tym roku, przynajmniej przy okazji ogłoszenia wiosennej umowy telewizyjnej. Zobacz więcej: TVN Program

Co znajdzie się w wiosennej ofercie TVN?

Wiosna rozpocznie się na kanałach TVN należących do Grupy Discovery oraz na platformie player.pl już w lutym. W niedzielę, 14 lutego, dowiemy się, co wydarzy się wiosną w serialach i rozrywce.

Pokazany zostanie wyjątkowy program TVN "Jesteśmy w domu!" emitowany o godz. 20.05 w TVN.

- Do wirtualnego studia zaprosimy widzów kanałów Discovery Grupy TVN oraz użytkowników player.pl. Zobaczymy ich w zupełnie nowym wydaniu i w zupełnie innych rolach. Twórcy przygotowali dla gwiazd specjalne wyzwania, które sprawdzą ich możliwości, a przede wszystkim poczucie humoru.

Niespodziewane zwroty akcji, dziwne materiały, podróże w czasie i przestrzeni - to wszystko będzie częścią tego doświadczenia. Jedno jest pewne: tej wiosny, razem z naszymi widzami, "We Are Home!" dodają.

Więcej na: https://spokeo.pl/telewizja/

Zobacz

22 maja 2020

5 rzeczy, o których warto pamiętać przy projektowaniu wizytówki

Niewielka kartka, która niesie ze sobą wiele informacji. Już na pierwszy rzut oka może...
22 maja 2020

Dlaczego strategia marketingowa jest tak istotna?

​ Mnogość firm (świadczących usługi i sprzedających dobra) sprawia, że trudno jest...
21 listopada 2019

Artykuły sponsorowane – dlaczego warto wykorzystać je w promocji marki?

Artykuły sponsorowane są ważnym elementem kampanii content marketingu. Coraz częściej...
Audio - Nautilus Kraków
Polecamy


 
Przegląd rynku