Motoryzacja
3 kwietnia 2018

Shiny Garage i oferta produktów do detailingu samochodowego

Shiny Garage to polska firma oferująca szeroki asortyment produktów niezbędnych do odpowiedniej kosmetyki auta. Kwestie związane z detailingiem, czyli kompleksowym oczyszczaniem, konserwacją i  renowacją samochodu, są równie istotne, jak troska o jego dobry stan techniczny czy ważność przeglądów. Właściwa kosmetyka auta za pomocą profesjonalnych produktów poprawia nie tylko samą wizualność samochodu, ale wpływa także na przedłużenie jego żywotności. Nawet wyjątkowo zaniedbane cztery kółka mogą odzyskać dawną świetność - jeśli stanie za tym odpowiednia doza pracy, systematyczności, a przede wszystkim profesjonalnych kosmetyków do auto-detailingu. Jakie produkty ma w swojej ofercie Shiny Garage? Czy ich asortyment wystarczy do właściwej kosmetyki samochodu? Jakie Shiny Garage ma opinie wśród użytkowników ich asortymentu?

Shiny garage - czego nie wiesz o tej firmie car-detailingowej?

Działająca na polskim rynku od 2012 roku marka Shiny Garage to specjalizująca się w auto-detailingu firma, która produkuje i sprzedaje profesjonalne kosmetyki samochodowe. Oferowane przez Shiny Garage produkty detailingowe mają odznaczać się wysoką wydajnością i skutecznością. Ciekawym rozwiązaniem stosowanym przez tę polską markę jest dbałość o detale, która często w kosmetykach samochodowych jest pomijana - chodzi w tym wypadku o wizualność produktów, ich opakowań i etykiet oraz intrygujące gamy zapachowe, jak kokos czy truskawka.

Wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie marki Shiny Garage są wcześniej poddawane licznym testom, dzięki którym oferta jest stale dopracowywana i dostosowana do wymagań i oczekiwań klientów, a także specyfiki samochodów. Kosmetyki samochodowe Shiny Garage to nie tylko produkty, które wpływają na wizualność auta, ale znacząco poprawiają także komfort prowadzenia samochodu. Deszczowa pogoda może utrudnić widoczność podczas jazdy - zastosowanie odpowiednich produktów detailingowych pozwala na jej poprawę, uniemożliwiając powstawanie zacieków i plam.

Pielęgnacja samochodu - dlaczego jest tak ważna?

W kosmetyce auta nie chodzi tylko o to, by pięknie prezentował się na parkingu czy na drodze. Auto-detailing wpływa znacząco na komfort jazdy, kondycję techniczną samochodu, a co za tym idzie - na przedłużenie jego żywotności oraz, co niezwykle ważne, na bezpieczeństwo prowadzenia auta. Fundamentalne potrzeby samochodu to bowiem coś więcej niż kontrolowanie jego stanu technicznego - karoseria, szyby, a także silnik wymagają właściwego czyszczenia, konwersacji, a nawet drobnych renowacji.

Mikrouszkodzenia lub rysy, które powstają na zewnętrznej powłoce samochodu można z łatwością usunąć bez konieczności odwiedzania warsztatu samochodowego - wystarczy pasta polerska i produkty, które usprawnią ich pracę. Asortyment Shiny Garage obejmuje między innymi produkty, które pozwalają na całkowite usunięcie resztek pasty polerskiej czy bardzo dobre odtłuszczenie lakieru samochodowego. Szukając kosmetyków do auto-detailingu warto sprecyzować jakich zabiegów, oprócz tych podstawowych, wymaga nasze auto.

Takie produkty car-detailingowe znajdziemy w zasadzie wszędzie - popularne markety czy stacje benzynowe posiadają w swoich ofertach podstawowe kosmetyki. Najlepiej zajrzeć jednak do specjalistycznych sklepów, ponieważ gwarantują one nie tylko bogatszą gamę asortymentową, ale także najwyższą jakość i sprawdzone produkty. Sklepy detailingu online jak Shiny Garage oferują także pomoc specjalistów, doradztwo w wyborze kosmetyków lub porady dotyczące ich stosowania lub wyboru ewentualnych zamienników.

shiny garage - kosmetyki

Shiny Garage - oferta kosmetyków samochodowych

Shiny Garage, jako firma pasjonująca się w car-detailingu, ma w swojej ofercie szeroką gamę wysokiej jakości produktów do kosmetyki auta. Bogata oferta rodzimej marki pozwala na skomponowanie zestawu, który umożliwia kompleksowe oczyszczenie i konserwację auta. Wśród asortymentu Shiny Garage znaleźć można między innymi:

  • szampony, aktywne piany, quick detailery,
  • woski, preparaty zabezpieczające wewnętrzne i zewnętrzne plastiki,
  • preparaty czyszczące i zabezpieczające gumowe elementy auta,
  • produkty do prania tapicerki,
  • produkty zapachowe, odświeżacze powietrza,
  • oraz inne stale ulepszane produkty i nowości, między innymi do usuwania zanieczyszczeń metalicznych czy do czyszczenia felg.

Shiny Garage - opinie użytkowników

Opinie o Shiny Garage dotyczą zarówno oferty produktowej, jakości kosmetyków, jak i obsługi klienta w sklepie. Klienci decydują się na tę markę, między innymi ze względu na jej pozytywne opinie. Shiny Garage zyskała uznanie nie tylko w kraju, ale również w Europie. Firma ceniona jest zarówno za wysoką jakość produktów, jak i bardzo przystępne ceny. Zapewniane efekty działania kosmetyków znajdują swoje odzwierciedlenie na prezentowanych efektach przed i po. Obsługa sklepu również zbiera liczne pozytywne opinie. Shiny Garage stworzona została przez pasjonatów, dlatego zapewnia przekazanie swojej wiedzy i doświadczenia oraz fachowego doradztwa.

Zobacz

10 kwietnia 2024

Czym jest cesja leasingu i dlaczego warto ją rozważyć?

W dzisiejszych czasach, gdzie elastyczność finansowa i operacyjna stanowią klucz do sukcesu...
24 kwietnia 2023

Jakie gąbki polerskie wybrać do lakieru samochodowego?

Gąbki polerskie nie są widoczne, ale są niezbędne w pracy lakiernika. Gąbki...
11 kwietnia 2023

Samochody w nadwoziu SUV w leasingu - świetny pomysł za rozsądną cenę

SUV to typ samochodu, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Nic dziwnego...
Audio - Nautilus Kraków
Polecamy


 
Przegląd rynku