Technologie
28 stycznia 2020

Etui na tablet - jaką wersję najlepiej wybrać?

Tablet to rodzaj przenośnego komputera, który jest mniejszy od komputera stacjonarnego i laptopa, a jednocześnie większy od smartfona - choć niewiele. Tablety są w tej chwili bardzo popularne, ponieważ można przy ich pomocy łączyć się z internetem, pisać do znajomych, sprawdzać najnowsze informacje i korzystać z licznych aplikacji czy gier. Tablety również posiadają ekrany dotykowe - podobnie jak smartfony - więc są łatwe w obsłudze. Wszystko dzieje się intuicyjnie. Można jednak jeszcze bardziej upodobnić je do komputerów, żeby można było przy ich pomocy na przykład napisać ważny artykuł czy wiadomość. Jak to zrobić? Kupując odpowiednie etui - z klawiaturą!

Etui na tablet - rodzaje

Wybierając dla siebie etui na tablet, trzeba się rzecz jasna sporo nagłowić, ponieważ w sprzedaży jest naprawdę mnóstwo różnych produktów - ciężko wybrać tylko jeden. Przede wszystkim wszystkie akcesoria muszą być dobrane do konkretnego modelu urządzenia, żeby na niego pasowały. Chodzi tu głównie o wielkość - tablet nie może w środku mieć zbyt wiele miejsca, bo po prostu by wypadł. Nie można też jednak dobrać do niego zbyt małego etui, ponieważ po prostu się do niego nie zmieści. Dostępne są futerały dopasowane do konkretnego modelu, ale także wersje regulowane, które są bardziej uniwersalne. Etui na tablet może zostać wybrane ze względu na wygląd, ale istotne są także kwestie bezpieczeństwa. Solidne etui powinno ochraniać tablet w razie upadku i przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Jeśli chodzi o wygląd, dostępne są wersje bardziej eleganckie lub bardziej fantazyjne - każdy może zatem zdecydować się na taką, która najbardziej mu się podoba i która pasuje na przykład do wykonywanej przez tą osobę pracy. 

Szeroka oferta etui na tablety różnych rodzajów. Zobacz więcej na trendyshop.pl >>

Etui na tablet z klawiaturą

Specjalną odmianą etui na tablet jest wersja z klawiaturą. Taki futerał świetnie się prezentuje i znakomicie chroni tablet, a do tego jest wyjątkowo praktyczny. W każdej chwili można podpiąć klawiaturę do sprzętu i coś ważnego napisać. Tym samym zwiększa się wygoda pisania, grania czy sprawdzania pewnych danych, co jest koniecznie nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Takie etui na tablet z klawiaturą powstają w wielu wersjach - wielkościach i kolorach. Dzięki temu każdy klient znajdzie taki rodzaj futerału, który najbardziej będzie mu odpowiadać. Jeśli chodzi o ceny, wszystko zależy od konkretnego sklepu, w którym się kupuje oraz od tego, po jaki model obudowy się sięga - na przykład od jakiego producenta. Nie da się ukryć, że niektóre wersje są droższe od innych i to znacznie. Ogólnie rzecz biorąc jednak można znaleźć dość solidne etui już za około 20 złotych. Najwięcej modeli kosztuje około 40 złotych, przy czym znajdziemy co ozdobniejsze modele nawet za przeszło 100 złotych i więcej. Pokrowce z klawiaturą sprawdzają się znakomicie gdy tablet ma zostać użyty jak komputer. Wystarczy postawić go na stole i pisać. Ponieważ jest mały, zmieści się nawet w torebce czy w plecaku. To zatem bardzo rozsądne rozwiązanie - warto mieć taki tablet do własnego użytku. 

Zobacz

28 grudnia 2023

Zegarek smartwatch damski: Jaki będzie najlepszy dla kobiety?

Smartwatch damski charakteryzuje się on eleganckim designem i często oferuje funkcje specjalnie...
30 maja 2023

Na co zwrócić uwagę przy zakupie powerbanku?

Sklepy internetowe oferują setki powerbanków, które różnią się ceną, wydajnością i...
21 lutego 2023

Słuchawki bezprzewodowe - jakie są najlepsze? Jakie wybrać?

Jakie słuchawki bezprzewodowe są najlepsze? Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego...
Audio - Nautilus Kraków
Polecamy


 
Przegląd rynku