Motoryzacja
27 września 2021

Jak zadbać o dobry zapach w samochodzie na dłużej?

Za ogólne wrażenie samochodu odpowiada nie tylko jego wygląd czy marka, ale też porządek utrzymywany w środku oraz zapach towarzyszący podróżującym. A nikogo nie trzeba przekonywać o tym, iż zdecydowanie lepiej podróżuje się w aucie, w którym unosi się przyjemny aromat. Najlepiej zadbają o to odpowiednie zapachy do samochodu, których wybór na rynku jest naprawdę duży. Na szczególną uwagę zasługują zapachy California Scents, które już od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony użytkowników aut. Na popularność tych produktów wpływ ma przede wszystkim wysoka jakość oraz długotrwałe działanie. Dlatego też warto zainteresować się nimi podczas poszukiwania idealnego zapachu do samochodu.

60 dni dobrego zapachu w samochodzie

Przyjemny zapach w aucie to nie tylko wynik regularnego dbania o auto i jego systematycznego czyszczenia, ale też doboru odpowiedniego zapachu. I o ile sama kompozycja zapachowa to kwestia bardzo indywidualna (jedni lubią zapachy cytrusowe, inni wolą aromaty na bazie kawy, goździków czy cynamonu, a jeszcze inni zachwycają się wonią odzwierciedlającą zapach nowego samochodu), to w każdym przypadku ważne jest to, aby zapach był trwały, dosyć intensywny i co za tym idzie - wyczuwalny przez długi okres czasu. Ma to znaczenia zwłaszcza w sytuacji intensywnego użytkowania auta, kiedy czasami nie ma po prostu czasu na wymianę pachnącej zawieszki lub innej formy aromatycznego "umilacza" jazdy. Dlatego jedynym sposobem na utrzymanie przyjemnego aromatu w aucie przez długi okres czasu jest wybranie takiego zapachu, którego główną cechą jest trwałość. I chociaż wszyscy producenci takiego produktu obiecują klientom jego długotrwałe działanie, to jednak - jak pokazuje praktyka - bywa z tym bardzo różnie (i to bez względu na to, czy są to tradycyjne zawieszki, urządzenia montowane do kratki wentylacyjnej czy różnego rodzaju spraye i aerozole). Jak zatem wybrać produkt, który naprawdę zapewni długotrwały aromat? W tym przypadku warto zwrócić uwagę na to, aby:

  • produkt był stworzony przez znaną i cenioną przez konsumentów markę (można się tu posiłkować różnymi forami, na których miłośnicy pięknych woni w aucie dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami)
  • produkt był jak najbardziej naturalny (zapachy stworzone z chemicznych i sztucznych substancji oraz wzmacniaczy początkowo wydają się intensywne i trwałe, ale z czasem mogą powodować ból głowy i złe samopoczucie)
  • produkt był z odpowiednim aplikatorem (najbardziej skuteczne są zapachy w puszkach, w których można ustawiać intensywność zapachu - to sam kierowca decyduje, w jakiej dawce i częstotliwości zapach ma być uwalniany)

Wszystkie wymienione wyżej cechy tworzą zapach nie tylko trwały, ale też przyjemny i niezwykle komfortowy w użytkowaniu. Takie zapachy tworzy marka California Scents, która dzięki jakości swoich produktów zyskała uznanie klientów na całym świecie.

zapach samochodowy California Scents

Zapachy samochodowe dla wymagających

Odpowiedzią na potrzeby osób wymagających, dla których niezwykle istotny jest odpowiedni i długotrwały aromat w aucie są zapachy marki California Scents. Marka specjalizuje się w zapachach samochodowych w puszkach, w środku których znajdują się kostki z drzewa cedrowego nasączone aromatycznymi olejkami. Co sprawia, że te zapachy są tak wyjątkowe? Ich miłośnicy zwracają uwagę na kilka podstawowych zalet, wśród których warto wymienić przynajmniej kilka:

  • naturalność (wszystkie komponenty użyte do produkcji zapachów pochodzą z ekologicznych ekstraktów - na przykład olejki kwiatowe)
  • długotrwałość (co wynika z naturalnych i dobrych jakościowo składników)regulacja intensywności zapachu (puszka jest wyposażona w pokrywkę regulacyjną)
  • intensywność (niektóre zapachy - takie jak żurawina czy wiśnia - sprawiają, iż auto pachnie nawet od zewnątrz)
  • wielość i różnorodność asortymentu, co sprawia, iż każdy znajdzie w ofercie coś odpowiedniego dla siebie (na przykład słodka i egzotyczna Pina Colada, aromatyczna i intensywnie owocowa wiśnia lub żurawina, romantyczna i delikatna róża, subtelny jaśmin lub ciekawe połączeni.e jabłka z cynamonem bądź kremu z truskawkami)
  • ciekawy i oryginalny design (zapachy prezentują się dobrze w aucie każdej marki)
  • funkcjonalność i praktyczność (puszki zapachowe są wygodne w użytkowaniu).

Mówiąc o zaletach zapachów marki California Scents trzeba też wspomnieć o tym, iż są to wyroby całkowicie ekologiczne. Kostki ulegają biodegradacji, a opakowania są tworzone z produktów odnawialnych. Dodatkowo po kilkudziesięciu dniach użytkowania można obrócić wkład w puszce i w ten sposób sprawić, iż zachowa on swoje właściwości zapachowe przez kolejnych kilka tygodni. Zapachy samochodowe marki California Scents to ciekawa i oryginalna propozycja dla wymagających, którzy chcą cieszyć się zapachem w aucie przez długi okres czasu. Świetna jakość, długotrwałość, elegancji wygląd i ciekawe kompozycje zapachowe - to cechy zapachów California Scents, obok których nie można przejść obojętnie. 

Zobacz

10 kwietnia 2024

Czym jest cesja leasingu i dlaczego warto ją rozważyć?

W dzisiejszych czasach, gdzie elastyczność finansowa i operacyjna stanowią klucz do sukcesu...
24 kwietnia 2023

Jakie gąbki polerskie wybrać do lakieru samochodowego?

Gąbki polerskie nie są widoczne, ale są niezbędne w pracy lakiernika. Gąbki...
11 kwietnia 2023

Samochody w nadwoziu SUV w leasingu - świetny pomysł za rozsądną cenę

SUV to typ samochodu, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Nic dziwnego...
Audio - Nautilus Kraków
Polecamy


 
Przegląd rynku